Film Oldboy ke stažení

Prosincová premiéra akčního thrilleru Oldboy se nezadržitelně blíží. Za pouhé 2 dny se dozvíme, jak špatné nebo dobré bude americké zpracování slavného předchůdce z Jižní Koreje.

Joe Doucett se po jednom náročném večírku probouzí v neznámém hotelovém pokoji, ze kterého není úniku. V pokoji je funkční televize, postel a pak nic dalšího, co by stálo za řeč. Nedobrovolný pobyt pod dozorem zvráceného únosce potrvá dlouhých 20 let. Bez sebemenšího zdání, proč je vězněn, se Joe v prvních dnech dozvídá z televize zvrácenou zprávu. Jeho žena byla zavražděná a on je jediným podezřelým. Dceři se naštěstí nic nestalo.

Joe neztrácí přehled o okolním dění. V televizi vidí důležité milníky. Nástupy nových prezidentů, teroristické útoky, atd. Jednoho dne, po 20 letech je zničehonic propuštěn na svobodu. V jeho mysli burácí 3 úkoly. Pomstít se, najít dceru a ospravedlnit se před zákonem. Nebude to však vůbec lehké. Na svobodě zvedne telefon, na druhé straně je bývalý věznitel s vykutálenou otázkou. Proč jsem tě věznil a proč jsem tě až teď pustil ven. Musí mu odpovědět, pokud chce dceru vidět ještě někdy živou.

Premiéra 5.12.2013

Trailer na film Oldboy s titulky (2:26 min)

Ke stažení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *